Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Haute Couture

Haute Couture

27 Şubat 2020

Ancak siz davete katılan diğer kadınlardan öne çıkmak daha fazla dikkat çekmek beraberinde fark yaratmak istiyorsanız kendinize özel stilinizi doğrudan yansıtan bir tasarım ile damga vurabilirsiniz. İşte ünlü tasarımcımız Berfuğ Kıran’ın çalışmaları ile adeta şahane bir formda, ışıl ışıl bir görünüm kazanabilirsiniz. Tasarımcımızın haute couture kategorisinde yer alan çalışmalarını online mağazamız üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz. Kısa, uzun, ikili takım ve çok daha farklı tasarım numunelerini görerek, dilediğiniz tasarım için kendi bedeninize göre revizesini isteyebilirsiniz. Tasarımcımızın sizi ön plana çıkaran özel çalışmalar yapmasını isterseniz, yine doğrudan iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Gelin olmaya adım atarken, nişan töreniniz, söz töreniniz veya yakın çevreniz tarafından davet edildiğiniz düğün törenlerinin en çarpıcı kadını olmaya hazır mısınız? İşte en güzeli ve en parlayanı ben olmalıyım diyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olun…Berfuğ Kıran ünlü bir tasarımcı olmanın yanı sıra, estetik algısı ve ince dokunuşları ile sizi baştan yaratan eserler sunuyor…Tasarımların içerisinde hiç olmadığınız kadar rahat hissedeceksiniz! Adım attığınızda havalı ve hoş esintili bir rüzgarı arkanızda bırakmak istiyorsanız bizi arayın…

Eva Tasarımı ile Muhteşem Bir Gelin Olun!

Tasarımcımızın imzasını taşıyan, nişanlık, davet elbisesi, gece elbiseleri ve çok daha fazlasını haute couture kategorisinde bulmanız mümkündür. Kategoride yer alan ‘’Eva Balon Kol Asimetrik Nişanlık’’ modelinde görebileceğiniz tüm detaylar tamamen tasarımcımızın hayal gücü yeteneği ve ince işçiliği ile işlenmiştir. Nişanınızda göz alıcı, herkesten önde olan ve parlak bir görünüme kavuşmayı isteyebilirsiniz! Hayalinizdeki nişanlık için tasarımcımız ile ortak bir çalışma yürüterek hem stilinize hem de karakter, fizik yapınıza yakışacak bir elbise ile damga vurabilirsiniz. Tasarımcımız Berfuğ kıran’ın imzasını taşıyan nişanlığınızın içinde adeta bir kuğu gibi görünerek, davetlilerin uzun süre sizi konuşacağını göreceksiniz!  Eva isimli tasarımımız hazır ve önceden tasarımı tamamlanmış olan nişanlığımızdır. Tasarımı beğenip talep ettiğiniz zaman, hemen beden ölçülerinize göre yeniden revize edilerek sunuluyor. Hazır tasarımlarımızın üzerine ilave etmek isteyeceğiniz tüm ayrıntıları da ünlü ve profesyonel tasarımcımız Berfuğ Kıran ile paylaşarak süreci yönlendirebilirsiniz. Size en yakışanı, üzerinizde en şık duranı tasarımcımızın seçerek sunacığından emin olabilirsiniz.

Gala Davetinin En Çarpıcı Kadını Olabilirsiniz!

Katılacağınız gala davetlerinde kadınların şıklık yarışı içerisinde olması son derece olağandır. Her kadın şık olmayı ve tüm dikkatleri üzerine çekmeyi ister. Siz de galanın en şık ve en dikkat çeken kadını olmayı hedefliyorsanız taşıyacağınız elbisenin şahane ve profesyonel bir tasarımcı imzası taşıması çok önemlidir. Ünlü tasarımcımız Berfuğ Kıran’ın imzasını taşıyan her elbiseyi giydiğiniz anda dikkatleri üzerinize topladığınızda ne denli başarılı olduğunu siz de göreceksiniz. Yine tasarımcımızın gala konseptleri için daha evvel hazırladığı örnek tasarımları online mağazamızda yer alan haute couture kategorisinde bulabilirsiniz. Hayalinizdeki canlı renkli elbiseler, şık tasarımlar gerçeğe dönüşsün istiyorsanız kendinizi tasarımcımızın profesyonel ellerine rahatlıkla emanet edebilirsiniz.

Tasarımcımız sizin ten renginizden, katılacağınız davetin konseptine değin her ayrıntıyı ince hesaplar ile düşünüyor… Sizi, geceye ve davete damga vuracak kadar hoş bir görüntüye kavuşturmayı ince dokunuşlar, yoğun hayal gücü ve profesyonel bilgisi ile tamamlıyor. Haute couture konseptlerine uygu tasarım çalışmaları talep ediyorsanız, size bir telefon kadar uzak olduğumuzu unutmayın. Hemen bizi arayarak detaylı bir görüşme sağlayabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.