Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Kokteyl Elbisesi

Kokteyl Elbisesi

27 Şubat 2020

Tasarımlarla tarzınızı bütünleştirmek ve sizi herkesten daha dikkat çekici hale getirmek! Elit ve önemli bir kokteyl için gecenin en şık kadını olmak üzere en doğru adrestesiniz! Gecede görenlerin asla unutamayacağı bir eda ile stilinizi ortaya koymaya hazır mısınız? Berfuğ Kıran imzalı tasarım ve iddialı elbiseler sizi kokteylin en şık ve en asil kadını haline getiriyor.

Özel Tasarımlar İle Stilinizi Ortaya Koyun!

Sezonun trendlerini yakalarken kendi öz stilinizi de rafa kaldırmayın. Hem trend hem de özgün olmak için özel tasarım elbiseleri tercih etmek sizi daha elit gösterecek. Yine sizi yansıtan, vücut ölçülerinize birebir uyan sıra dışı tasarımlara imza atan ünlü tasarımcımız Berfuğ Kıran’ın ince ve profesyonel dokunuşları ile harika özel tasarım elbiseler arasından seçin yapabilirsiniz. Heyecanlı bir o kadar dikkat çekici ve alıcı kişiye özel tasarım elbiseler için ünlü tasarımcımızın dokunuşları havanıza hava katacak!

Davet Yoğunluğunda En Uygun Elbise Seçimi

Sürekli davetlerde katılmanız gerekiyor ancak her davete uygun elbiseniz olduğunu düşünmüyor musunuz? Evet haklısınız. Çünkü her davetin konseptine uygun bir elbise seçimi profesyonellik gerektirir. Tasarımcımız Berfuğ Kıran’ın kişiye ve konsepte özel tasarımları bir yıldız gibi parlamanızı sağlayacak. Katılacağınız davete en uygun tasarım elbise için incelikler ile işlenen detaylar, harika ve asil görünmenizi sağlıyor. Davetin açık veya kapalı alanda olması gibi detayların dahi göz önüne alınarak, en şık olma yarışında galip olmayı hedefliyorsanız size özel tasarımlarımızı çok seveceksiniz.

En Modern Tasarım Abiyeler ile Çizginin Dışına Çıkın!

Sürekli aynı modeller ile işlenen klasik abiyelerden siz de sıkılmadınız mı? Her davette tercih edilen ve artık gözü dahi yoran klişe modellerden uzak, modern çizgilerin hâkimiyeti ile sizi ışıl ışıl göstererek parlamanızı sağlayan tasarım abiyeler ile çizginin dışına çıkın! Berfuğ kıran özel tasarım abiyelerde yarattığı çizgi ile hem stilinizi doğru yansıtmayı hem de en şık kadın olmanızı hedefliyor. Dekolte detayları, renk seçimi, doğru kumaş ve proporsiyona uygun tasarım abiyelerin tümü için Berfuğ Kıran imzası taşıyan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Davetlerin gözdesi olmak ve adeta ünlü bir yıldız gibi parlamak için her zaman sıra dışı tasarımların altına imza atan ünlü tasarımcımız Berfuğ kıran’ın koleksiyonunu görmeden tercih yapmamanızı öneriyoruz! Kendisinin sihirli dokunuşlarına güvenerek, davet elbisenizi rahatlıkla yaratmasını izleyebilirsiniz.

Çağdaş ve Trend Kokteyllerde Yarışan Tasarım Elbiseler!

Katılacağınız kokteyl daveti aşırı ağır bir konseptin hâkim olacağı bir ortam sunabilir. Ya da bunun tam aksine herkesin trendlere uygun giyinmeyi tercih ettiği sakin ve sıradan bir ortam da sunabilir. Ancak tüm kokteyllerde damga vuran iddialı isim olmaya hazırsanız o halde tasarımcımız Berfuğ Kıran’ın imzasını taşıyan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Tarz, şıklık, asalet, imaj, stil, ışık gibi parlayan ve diğer tüm ince detayları barındıran tasarımlarımızın tümünü reyonlarımızda bulabilirsiniz. Kişiye özel, vücut tipinin hatta ten renginin baz alınarak hazırlandığı özel tasarım elbise talepleriniz için bizimle hemen iletişim kurabilirsiniz. Profesyonelliğin izlerini taşıyan aynı zamanda öz benliğinizin de yansıtıldığı şahane özel tasarım kokteyl elbiselerimiz ile hayal ettiğinizden çok daha mükemmel görünebilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.