Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız

Blog

Kokteyl Elbisesi

27 Şubat 2020

Berfuğ Kıran tasarım olarak amacımız sadece sizi bir kokteyl için hazırlamak değil! Tüm davetlerde doğru elbise ile katılım sağlamak her kadın için vazgeçilmez detaylardan biri. Vücut hatlarına en uygun tasarımın yapılması, tasarımda kullanılan ayrıntılar ile tüm gözleri sizin üzerinize çekmek en temel hedefimiz!

Straplez Gece Elbiseleri

27 Şubat 2020

Gece davetlerinin vazgeçilmez parçalarından straplez gece elbiseleri klasik modellerle sunuluyor.  Ancak fark yaratmak isteyen ve giydiği kıyafette tarzını doğrudan ortaya çıkarmak isteyen her kadın özel tasarım straplez gece elbiseleri konusunda destek almayı tercih ediyor.

Mini Parti Elbiseleri

27 Şubat 2020

Dinamik bir enerji ve hareketli bir görünüm ile partilere katılmayı çok mu seviyorsunuz? Ancak partiye gittiğiniz zaman bir türlü ne giyeceğine karar veremiyorsanız o halde size bazı tasarım önerilerimiz var! 

Tasarım Parti Elbisesi İle Enerjik Görünün

27 Şubat 2020

Partiye hazırlanırken ne giymeniz gerektiğine ve nasıl bir tasarım taşımanız gerektiğine karar vermekte güçlük çekebilirsiniz. Eğelenmek için gideceğiniz partilerde en şık kadın olmayı da istiyorsanız en doğru adrese geldiniz.

Haute Couture

27 Şubat 2020

Haute couture düğün ve gala kategorilerini içeriyor.  Özel davetler arasında en önemlileri hiç şüphesiz düğün ve galalardır.  Düğün ve gala davetlerinde kadınların şıklık yarışına girdiği herkes tarafından biliniyor. 

Dekolteli Gece Elbiseleri

27 Şubat 2020

Gece davetlerinin parlayan yıldızı olmaya Her kadın talep ediyor. Şık, dikkat çekici ve havalı bir imaj yaratmak için davetlere katılırken yiyeceğiniz elbisenin önemi çok çok büyüktür.  şık bir tasarımı giymek yeterli olmayacaktır.

Davetlerin Vazgeçilmezi Uzun Saten Elbise

27 Şubat 2020

Her kadın katıldığı davetin en dikkat çekici ve en gözde ismi olmayı hayal ediyor. Fakat bunun için herkesin tercih ettiği kıyafetleri seçmek çok da doğru olmayacaktır. Tarzınızı doğrudan yansıtan beraberinde kişiliğinizin de izlerini taşıyan, ses getirecek tasarım elbiseleri tercih etmeniz bu konuda size yardımcı olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.