Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Garanti Ve İade Koşulları

14 Gün İçerisinde İade İmkanı

Berfuğ Kıran sitesinde aldığınız ürünü, fatura  tarihinden itibaren 14 gün içerisinde faturanız ile iade edebilirsiniz fakat orijinal ambalajı bozulması kullanılmamış  ve içindeki askı,gamboç kutu gibi markaya ait gönderilen unsurlar ile beraber geri gönderilmesi gerekmektedir.

Sadece elbise gönderilmesi halinde iade kabul edilmeyecektir.Aynı zamanda elbise kartı koparıldığı anda elbise kullanılmış sayılacak ve iade memkün olmayacaktır.

Özel tasarım veya ekstra hizmetlerden yararlanarak bir satış gerçekleştirilmişse  bunun iadesi memkün değildir. Ürünün hiç kullanılmamış olması ve gerekli şartları tamamlayan geri yollanması durumunda ürün teste gider.Temize çıkması durumunda 3-5 iş günü içinde iadeniz gerçekleşir.

Aldığım ürünün iadesini farklı bir kredi kartı ya da farklı bir banka hesabına alabilir miyim?
berfugkiran.com sitemizden yaptığınız alışverişte iade etme işlemlerinde yalnızca, alışveriş yaptığınız kredi kartına ve kullanmış olduğunuz ödeme aracına iadeniz yapılmaktadır.
İadesi onaylanan ürünlerimin iade tutarları ne kadar sürede tarafıma ulaşacak?
İade işleminiz onaylandığı zaman, iade bedeliniz otomatik olarak; ödeme yönteminiz kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartınıza, Ödemeniz havale/eft ile yapıldı ise mevcut banka hesabınıza yansılatılacaktır. Her iki türlü iade işleminde tarafınıza ulaşacak iade tutarının çalışılan bankanın ilgili süreçlerine ve yoğunluk süreçlerine göre farklılık gösterilmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.