x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Garanti Ve İade Koşulları

14 Gün İçerisinde İade Ve Değişim İmkanı

Berfuğ Kıran sitesinde aldığınız ürünü, fatura  tarihinden itibaren 14 gün içerisinde faturanız ile iade veya değişim Yapabilirsiniz.Fakat orijinal ambalajı bozulması kullanılmamış  ve içindeki askı,gamboç kutu gibi markaya ait gönderilen unsurlar ile beraber geri gönderilmesi gerekmektedir.

Sadece elbise gönderilmesi halinde iade kabul edilmeyecektir.Aynı zamanda elbise kartı koparıldığı anda elbise kullanılmış sayılacak ve iade memkün olmayacaktır.

Özel tasarım veya ekstra hizmetlerden yararlanarak bir satış gerçekleştirilmişse  bunun iadesi memkün değildir. Ürünün hiç kullanılmamış olması ve gerekli şartları tamamlayan geri yollanması durumunda ürün teste gider.Temize çıkması durumunda 3-5 iş günü içinde iadeniz gerçekleşir.

Aldığım ürünün iadesini farklı bir kredi kartı ya da farklı bir banka hesabına alabilir miyim?
berfugkiran.com sitemizden yaptığınız alışverişte iade etme işlemlerinde yalnızca, alışveriş yaptığınız kredi kartına ve kullanmış olduğunuz ödeme aracına iadeniz yapılmaktadır.
İadesi onaylanan ürünlerimin iade tutarları ne kadar sürede tarafıma ulaşacak?
İade işleminiz onaylandığı zaman, iade bedeliniz otomatik olarak; ödeme yönteminiz kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartınıza, Ödemeniz havale/eft ile yapıldı ise mevcut banka hesabınıza yansılatılacaktır. Her iki türlü iade işleminde tarafınıza ulaşacak iade tutarının çalışılan bankanın ilgili süreçlerine ve yoğunluk süreçlerine göre farklılık gösterilmektedir. 

Aldığım Ürünü Farklı Ürünle Değişim Sağlayabilir Miyim?

Berfugkiran.com'a değişim için gönderdiğiniz ürünü satın aldığınız üründen farklı bir ürünle değişim sağlayabilirsiniz.Değişim için talep ettiğiniz ürün mevcut üründen daha fazla tutardaysa arada ki farkı ödeyerek satın alabilirsiniz, mevcut ürününüzden az tutardaysa kalan bakiyeniz tarafınıza iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.