x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Tasarım Parti Elbisesi İle Enerjik Görünün " width="100%" 

Tasarım Parti Elbisesi İle Enerjik Görünün

27 Şubat 2020

Çünkü ünlü tasarımcımız Berfuğ Kıran party elbise koleksiyonunda şahane ve özgün tasarımları sizlere sunuyor. Işıltılı, parlak ve son derece dikkat çeken tasarımlar ile siz de geceye damga vurabilirsiniz. Eğlenirken ve hoş zaman geçirirken gecenin enerjisini yükseltecek elbise tasarımları için profesyonel modacımıza güvenebilirsiniz. Sizin karakterinizi yansıtan ve aynı zamanda en güzel kadın olmanız için şahane tasarımlar ortaya çıkarıyor. Yaratıcı bir hayal gücü ve alanında profesyonel bir tasarımcı olarak sizi partinin en şık kadını yapacak potansiyel ile çalışan Berfuğ Kıran size bir telefon kadar yakın.

En Şık Kısa ve Canlı Parti Elbiseleri

Parti elbiseleri konusunda, kararsız kalmanıza hiç gerek yok. Çünkü ünlü tasarımcımız sizlere en şık ve en özgün tasarımları çıkarıyor. Sizi siz yapan ince ayrıntıların tümünü size özel tasarladığı elbiseye yansıtma konusunda ustalıkla taslak çıkaran tasarımcımız Berfuğ Kıran ile çalıştığınız için çok memnun kalacaksınız! Parti elbiseleri denilince genelde kısa elbise modelleri daha sıklıkla tercih ediliyor. Kısa bir parti elbiseleri denilince herkesin aklına ortalama olarak aynı modeller gelebilir.  Ancak Berfuğ Kıran sınırları zorlayan ve beraberinde incecik ayrıntılarla dokunduğu elbiselerin fark yaratması hususunda son derece başarılı bir tasarımcı olarak çalışmalarını hazırlıyor ve sizlere sunmaya devam ediyor. Ünlü tasarımcımız party elbise modellerinde yaratıcı ve estetik dokunuşları ile fark yaratan çalışmalara istisnasız olarak imza atıyor.   Sizde ünlü tasarımcıların imzasını ve hayal gücünü taşıyan kaliteli ve özgün modeller ile parti davetlerine katılım sağlamak istiyorsanız hemen ürünlerimizi ve hazırda bulunan koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz. Sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz modeller arasından seçim yaparak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Online mağazamızda görerek beğendiğiniz kısa parti elbiseleri için hemen bedeninize göre revize edilmesi için bizi arayarak talep oluşturabilirsiniz. Partinin en dikkat çeken ve en çok parlayan kadını olmaya hazırsanız, hemen arayın!

Romantik ve Rengârenk Tasarımlar İle Partiye Damga Vurun!

Tasarımcımız Berfuğ Kıran imzasını taşıyan birbirinden güzel ve farklı, rengârenk tasarımları üzerinizde taşırken romantik bir eda ile partiye katılabilirsiniz. Partinin eğlenceli atmosferi ile siz de son derece dinamik ve eğlenceli görünen parçalar ile ahenk içerisinde katılım sağlayabilirsiniz. Bedeninize uygun, ten renginize ve aynı zamanda katılacağınız partinin konseptine en uygun party elbise tasarımı için tasarımcımız ile çalışabilirsiniz. Berfuğ kıran tarafından hazırlanan rengârenk ve canlı parçaların yer aldığı koleksiyon ile tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz! Kendinize özel olarak bir party elbise tasarımı talep ediyorsanız, hayal ettiğiniz her ayrıntıyı ya tasarımcımız ile paylaşabilirsiniz. Parlak kumaşlar, göz alıcı ve parlak tasarımlar ile hem zarif olabilirsiniz, hem de geceye damga vurabilirsiniz!

Özel Tasarım Elbise Fiyatları

Berfuğ Kıran en başarılı tasarımcılardan biri olarak özel koleksiyonlar hazırlıyor. Ayrıca kişiye özel parti konseptli çalışmaların altına da imza atıyor. Tüm hazır koleksiyonlarımızın ilgili tasarımlarını online mağazamız üzerinden fiyat ve özellik detayları bakımından hızlıca inceleyebilirsiniz. Ancak parti elbiseleri konusunda kendinize özel bir tasarım talep ediyorsanız bunun için fiyat çalışması, ilgili tasarım taslağı harılandıktan sonra netleşecektir. Tasarımda kullanılacak kumaş, aksesuar ve diğer kıstaslar da göz önüne alınarak hem en şahane elbise sizin olacak, hem de ananında fiyat teklifi sunulacaktır. Hazır mısınız? Parti elbiseleri ile tüm dikkatler sizin üzerinizde olacak!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.