Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Straplez Gece Elbiseleri

Straplez Gece Elbiseleri

27 Şubat 2020

Ünlü tasarımcımız Berfuğ Kıran’ın özel koleksiyonunda yer alan gece elbiseleri arasından seçim yapabileceğiniz gibi doğrudan hayal ettiğiniz elbisenin tasarımı içinde çalışma talep edebilirsiniz. Koleksiyonda yer alan straplez gece elbiseleri kategorisine ulaşmak için online mağazamızı ziyaret edebilir ürün numunelerinin altında yazan fiyatları ve ürün detaylarını ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.  Ancak özel bir tasarım talep ediyorsanız renk, kumaş, aksesuar ve de tasarımda kullanılacak farklılıklar gibi detaylar için taslak oluşturmak üzere doğrudan tasarımcımız ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Hemen iletişime geçerek ünlü tasarımcımızın profesyonelliği ile ve hayal gücüyle tasarladığı şahane elbiseleri üzerinizde taşımanız için ilgili çalışmalara başlamamız için talebinizi iletebilirsiniz.

Gece Davetlerinin En Sevilen  Parçası;  Straplez Gece Elbiseleri

 Straplez elbise modelleri omzunda herhangi bir askı olmayan göğüs etrafını kaplayan  ve omuzları ön plana çıkaran modeller arasında yer alıyor.  Bir gece daveti için sıklıkla tercih edilen straplez gece elbiseleri konusunda çok farklı tasarımlar sunulabilir. Bu  tasarımlarda tasarımcınızın profesyonelliği ve hayal gücü oldukça önem taşıyor.  Farklı görünmek, gece davetlerinin en gözde kadını olmak ve aynı zamanda davetin parlayan ışığı olmak için Berfuğ Kıran tasarımcımızın imzasını taşıyan elbiseleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.  Tercih edeceğiniz elbise modeli için kumaş rengi, aksesuar seçimi, tasarım taslağı gibi detayların tümü sizin de talepleriniz ve hayal ettiğiniz elbise baz alınarak hazırlanır.  Son olarak Berfuğ Kıran’ın ince dokunuşları ile tasarım tamamlanarak gecenin parlayan yıldızı olmanız hedeflenir.

 Tasarım Straplez Elbise  Modelleri

Straplez elbise modelleri kısa veya uzun olarak tercih edilebilir. Hatta balık formunda veya derin yırtmaçlı  aynı zamanda şahane dekolteler ile süslenen tasarımlar da tercih edilebilir.  Bu gideceğiniz gece davetinin konseptine de bağlı olarak değişkenlik gösterir. Konseptin ağırlığı, davetin olduğu alan gibi detayların yanı sıra sizin karakter yapınız stiliniz ve hayal ettiğiniz elbise  tasarımcımız Berfuğ Kıran  tarafından da desteklenerek profesyonelce hazırlanır.  En şık kadın olmak için dikkat çekici ve canlı renkleri tercih edebileceğiniz gibi asil ve ağır bir görünüm için daha koyu renkler tercih edebilirsiniz. Sizi siz yapan ayrıntılarında işlendiği tasarım elbiseler ile doğrudan kendinizi ifade edebilir gecenin en parlak ve en şık kadınlarından biri olarak çarpıcı bir güzelliğe kavuşabilirsiniz.

 Straplez Gece Elbiseleri Özel Tasarım Fiyatları

 Tasarım straplez gece elbiseleri fiyatları için net bir rakam vermek çok da doğru olmayacaktır.  Ancak ünlü tasarımcımız Berfuğ Kıran’ın özel koleksiyonu içerisinde sunduğu modellerin fiyat detaylarını online mağazamız üzerinden görebilirsiniz.  Eğer özel tasarım yani size özel tasarlanan straplez gece elbiseleri talep ediyorsanız bunun için ön çalışma yapılarak size fiyat teklifi sunulması gerekir.  Ön çalışma yapılmadan tasarımda kullanılacak malzeme veya kumaş gibi detaylar netleşmeden fiyat konusunda size kesin bir yanıt vermek tamamen yanlış olacaktır. O nedenle hemen bizimle iletişime geçerek tasarım süreci hakkında ve fiyat tekliflerimizi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.