Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Wählen Sie \' Sortieren
Insgesamt 40 das Produkt wird angezeigt.

Şık Gece Elbiseleri

Vücut hatlarınıza birebir uygun olarak tasarlanmış şık gece elbiseleri ile bulunduğunuz ortamların gözdesi olmaya hazır mısınız? Parlayan bir yıldız gibi olacağınız ve tüm gözlerin sizin üzerinizde olacağı bir gece için şık gece elbiseleri alternatiflerimize göz atabilirsiniz.

Düz kumaş askılı beli büzgülü uzun elbise, kolları açık yırtmaçlı bedeni oturan elbise, göğsü tüylü etek uçuk fırfırlı file kısa elbise, önü kısa arkası uzun sırt dekolteli elbise, fırfırlı yırtmaçlı straplez saten elbise, askılı püsküllü kısa elbise, göğüs ve sırt dekolteli kollu yırtmaçlı uzun elbise, derin sırt ve göğüs dekolteli balık uzun elbise, etek ucu ve göğüs kısmı tüylü kısa elbise, kısa tek omuzu yırtmaçlı üçgen göğüs dekolteli uzun elbise, önü drapeli sırt dekolteli elbise, tek kollu asimetrik fırfırlı etekli elbise, kloş etekli tafta kısa elbise, beli ve göğsü ipli uzun saten elbise, beli ve göğsü ipli midi boy saten elbise, tek ve büyük kollu beli büzgülü kısa elbise, balon kollu önü pileli kısa parlak elbise…  Bunlar özel tasarım gece elbisesi seçeneklerinizin arasından sadece bir kısmı! İsimlerinin uzunluğu ve bol özellikli olması dikkatinizi çekmiştir. Ancak kelimeler ile bile anlatılması güç olan o kadar özel modellerimiz var ki! Tüm bunları keşfetmek için sizleri de mağazamızda ufak bir tura davet ediyoruz.

Özel Tasarım Gece Elbisesi

Özel bir gecede üzerinize giyeceğiniz elbisenin de son derece özel olmasını istemeniz kadar doğal bir şey yok. Her kadın nadide bir çiçektir ve bu nadideliğini her daim hissetmek ister. Özellikle toplu buluşmaların gerçekleştiği özel gecelerde bulunduğunuz ortamın en şık bayanı olmak istemeniz son derece doğal. Size bu konuda profesyonel bir yaklaşım ile aradığınız çözümü sunmaya hazırız. Tamamı ünlü tasarımcımız Berfuğ Kıran tarafından tasarlanıp dizayn edilen abiye gece elbiseleri ile sizler de kendiniz ile bütünleşen o muhteşem elbiseye kavuşabilirsiniz. Tasarımcımız elbise sahibinin vücut hatlarını dikkate alarak elbiseye yepyeni bir şekil vermektedir. Ve üretimin her aşamasında bizzat bulunup tüm işlemleri detaylıca takip etmektedir. Sonucunda ise herkesin size dönüp dönüp defalarca bakmaktan kendini alıkoyamayacağı büyüleyici bir sizi ortaya çıkarmaktadır. Profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak için mağazamızda bulunan ürünlerden sipariş vermekle kalmayıp aynı zamanda randevu talebinde de bulunabilme şansına sahipsiniz. Böylece sıradan bir abiye gece elbisesinin oldukça üzerinde olan elbiseniz ile gurur içerisinde, sağlam adımlarınızı atabilirsiniz. Çünkü ne sizden ne de üzerinizdeki elbiseden başka yok!

Özel Tasarım Abiye

Davetlerinizde, toplantılarınızda ve tüm özel gecelerinizde özel abiye tasarım abiye modelleriniz ile boy göstermeye hazır olun! Elitliğin zirvesinde dolaşmanızı sağlayacak olan Berfuğ Kıran abiye gece elbiseleri ile dışınızdaki şıklığı içinizdeki büyük bir sevinç ile bütünleyebileceksiniz. Kıyafetinizde bulunan ayrıcalıklı dokunuşların özgüveninize ve benliğinize katacağı paha biçilmez dokunuşunu hissetmek için şimdi bir adım atın ve ünlü tasarımcımızdan randevu alın.  Hayatın yoğun akışından kendinize özel elbise diktirmeye zaman ayıramıyor musunuz? Hiç dert değil. Çözüm bizde hazır! Dilerseniz bulunduğunuz yere gelip prova ve ölçü alma işlemlerine başlayabilir ve hatta tamamen özel tasarım ve özel üretim olan elbisenizi özel aracımızla bulunduğunuz yere kadar getirebiliriz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.