Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Wählen Sie ' Sortieren
Insgesamt 11 das Produkt wird angezeigt.

Kayak Pantolonu

İnsanlar mevsimler konusunda çok farklı düşüncelere sahiptir. Soğuklardan hoşlanmayanlar bir an önce yaz mevsiminin ve sıcakların gelmesini dilerken, yaz sıcaklarından hoşlanmayanlar ise kış mevsiminin gelmesini beklerler. Kışı ve soğuk havaları sevenlerin bekledikleri bir şey daha vardır: Güzel bir kış tatili. Ama kış tatili yapmak düşünüldüğü zaman güzel ve keyifli bir tatil gibi görünse de, soğuklardan olumsuz etkilenmemek adına kış tatili planlayanların dikkat etmesi gereken önemli noktalar vardır. Tabi ki bunların başında, karda keyifle oynarken, kayak yaparken bu anların tadını üşüyerek kaybetmemek adına, kar tatiline uygun giyinmek. Gelin birlikte bu konuda yapılması gerekenleri inceleyelim.

Kar Tatili İçin Gerekli Olan Malzemeler Nelerdir?

Güzel bir kış tatili planladınız ve şimdi alışveriş zamanı. Kar keyfi yapma hayallerinizi, soğuk havada üşüyerek kaçırmak istemediğiniz için, bu tatile uygun alışveriş yapmanız gerekmektedir. Hareket kabiliyetiniz açısından alacağınız ürünlerin aşırı kalınlıkta olmaması gerekir. Soğuktan korunmak için kat kat giyinmek böyle bir tatil için çok doğru bir hareket olmaz. Bu havalara özel üretilen giyim ürünlerini ve aksesuarları alarak, hem soğuk hava da şık olabilir hem de üşüme ihtimalinizi en aza indirebilirsiniz.Çıkacağınız kış tatilinde kayak yapmayı da düşünüyorsanız, alacağınız her parçanın kayak yapmaya uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Kayak zevkli olduğu kadar bilmeyenler için tehlikeli bir spora dönüşebilir. Tatilinizin kabusa dönmemesi için alınacak her ürünün şıklığının yanında fonksiyonuna da önem vermelisiniz.

Tatilde gideceğiniz yer düşündüğünüzün aksine aşırı soğuk olmayabilir. Bu nedenle yapacağınız alışverişte öncelikle çok kalın ve hareketinizi kısıtlayan parçalar değil, ince ve kat kat giyebileceğiniz sizi soğuktan koruyacak parçaları satın alabilirsiniz.Kar tatili için alacağınız kıyafetlerinizin kumaş özelliğinin teri dışarı verecek özellikte olmasına dikkat etmelisiniz. Bu kumaşlar Teflon, Gore-tex, Pertex ve Mikro-lite’dir ve teri dışarı atmasının yanında yağmur geçirmeyen özelliktedir.Kayak pantolonu seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri, pantolon üzerinde havalandırma için ek fermuarın bulunmasıdır. Bu özelliğin kayak montlarında da olmasına dikkat etmelisiniz.

Erkek kayak pantolonu ve kadın kayak pantolonu seçeneklerini araştırırken, kayak yapmak için rahat hareket etmek gerektiğini ve düşme ile yerle temas etme durumlarının sıklıkla olma ihtimaline karşı kaliteli pantolon seçeneklerini tercih etmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Isı yalıtımı ve su geçirmez kumaştan üretilmesi çok önemli olan bu pantolonların dikişleri dahi su geçirmez özelliktedir. Rüzgar ve soğuk havanın da girişinin engellendiği bu pantolonlarla, keyifli anların tadını çıkaracaksınız. Ayarlanabilir bel özelliği, bilek kısmında güçlendirmelerin yer alması gibi özelliklerde kayak pantolonlarının tercih edilme nedenlerindendir.Kayak yapacaksanız, alacağınız atkı ve bere modelini sadece gözleri açıkta bırakan polar kumaştan üretilen kar maskelerinden seçmelisiniz. Atkı ve bere ihtiyacınızı tek bir parça ile karşılamış olacaksınız.

Berfuğ Kıran’da Satılan En Güzel Kayak Pantolon Modelleri

Kar tatili yaparken de şıklığından asla ödün vermek istemeyenlerin tercihi Berfuğ Kıran! Dikkat çeken ve kaliteli ürünlerle müşterilerinin beğenisini kazanan Berfuğ Kıran’da yer alan kayak pantolonlarıyla, soğuklardan korunurken, şık görünmenin de keyfini çıkaracaksınız. Dikkat çekici kayak pantolonu modellerini inceleyecek olursak;

İçi Şardonlu Kargo Cepli Kayak Pantolonu modeli kırmızı renktedir ve kayak yaparken dikkat çekmenizi sağlayacağı için bazı kazaların yaşanmasını engelleyecektir. Ayrıca şık görüntüsü ile kış tatillinde de güzel kombin yapacak olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Dar kayak pantolonu modeli siyah ve beyaz kayak pantolonu seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Kadınların en çok tercih ettikleri modeller arasındadır.

İçi Şardonlu Kargo Cepli Kayak Pantolonu modeli kırmızı renktedir ve kayak yaparken dikkat çekmenizi sağlayacağı için bazı kazaların yaşanmasını engelleyecektir. Ayrıca şık görüntüsü ile kış tatillinde de güzel kombin yapacak olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Dar kayak pantolonu modeli siyah ve beyaz kayak pantolonu seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Kadınların en çok tercih ettikleri modeller arasındadır.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.