Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Wählen Sie ' Sortieren
Insgesamt 14 das Produkt wird angezeigt.

Şık Kısa Gece Elbisesi Modelleri

Kadınların daima güzel hissetmeleri ve şık gözükmeleri amacı ile yola çıkan ve moda trendlerine ülkemizde yön vererek dünyaya özgün tasarımlarını duyurmak isteyen Berfuğ Kıran özel tasarım elbiselere de imza atıyor. Farklı özel tasarım kategorileri bulunan marka Moonlight koleksiyonunda davet, parti ve özel gecelerde giyilmek üzere kısa ve uzun elbiseleri sizler için tasarladı. Ruhunu, kişiliğini ve tercihlerini elbiseleri ile yansıtmak isteyen kadınların seçtiği marka olan Berfuğ Kıran günlük, spor ve abiye giyim ürünlerinin paralelinde mini şık gece elbiseleri ile uzun davet elbiselerine Moonlight Collection kategorisinde yer verdi. Koleksiyonda yerini alan elbiseler kısa ve uzun olabildiği gibi askılı, tek kollu, straplez ve asimetrik kesim tasarlanan modellere de sahip.

Kişiye özel değişiklikler de yapılabilen Berfuğ Kıran Moonlight Collection bünyesindeki gece elbisesi modellerinde hâkim kumaş saten. İntense kumaş ile payet kumaşların da yer bulduğu Moonlight koleksiyonu pul ve püskül detayları ile moda meraklılarına geçmişin modernle harmanlandığı bir sentez sunuyor. Bağlama ve yaka detayları ile etek uçlarında ve omuz askılarında kullanılan tüyler bu şık gece elbiselerine bambaşka bir hava katıyor. Fırfırlar, balon kollar, derin yırtmaçlar Berfuğ Kıran’ın özgün tasarımlarında parlak renklerle buluşuyor. Mor, yeşil, kırmızı, bordo ve saks mavisi gibi iddialı renkler ile asil siyah, çarpıcı gri ve masumiyetin simgesi beyaz renklerin sıklıkla kullanıldığı Moonlight gece elbisesi modelleri kendine güvenin ve cesaretin sembollü. Uçuş uçuş etekleri ve kabarık modelleri de barındıran bu koleksiyondaki gece elbiseleri içinde kendinizi harika hissetmeniz kaçınılmaz. Özel teslimat ve bedene uygun dikim gibi ayrıcalıkları ile özel ve tek olduğunuzu hatırlatan Berfuğ Kıran’ın parti elbisesi ve davet elbisesi modellerine siz de sahip olabilirsiniz.

 

Berfuğ Kıran’ın Mini Şık Gece Elbiseleri 

Her kadının kendi tarzına ve isteklerine uygun cesur ve asil elbise modelleri ile tulum, pantolon, ceket, büstiyer ve etek gibi parçaların özel üretimini yaparak moda dünyasında fark yaratmayı hedefleyen Berfuğ Kıran’ın Moonlight koleksiyonunda şık gece elbiseleri kısa ve uzun olmak üzere değişik modelleri ile sizlere sunuluyor. Berfuğ Kıran imzalı bu koleksiyonda gece mini elbise modelleri ayrı bir yer teşkil ediyor. Göz alıcı bir tasarım olan altı saten üstü pullu tek kollu kısa gece elbisesi modelleri koleksiyonun nadide parçalarından. Pullu mini şık gece elbiseleri grinin cool havası, siyahın asaleti, morun çarpıcılığı ve saks mavisinin çekiciliğini üzerinizde taşımanıza olanak veriyor. Tek kollu asimetrik kesim bu modelde etek kısmı satenden, üst kısmı ise payet kumaştan elde edildi.

Berfuğ Kıran’ın dar kesim davet elbisesi modellerinden bir diğeri de tamamen pul payetten yapılıyor. Kolları açık yırtmaçlı bedene oturan bu gece elbisesi kendine güvenen ve gittikleri mekâna ışıltı saçmak isteyenlere özel olarak tasarlandı. Gösterişli kolları adeta kuş kanatları gibi açılan bu modelden başka dar kesim askılı ve püsküllü kısa parti elbisesi de koleksiyonun en çok arzulananlarından biri. Zarif askıları ve retro esintisi yaratan püskül detayıyla özellikle genç kadınların ilgisini çeken bu elbise de siyah ve beyaz renk seçenekleri bunuluyor. Kiloş etekli tafta kısa elbise ise göğüs ve sırt dekoltesiyle oldukça çarpıcı ve cesur bir stile sahip. Boyun detayı ve hareketli bir eteği olan bu şık kısa gece elbisesi parlak saten kumaştan tasarlandı. Kiloş elbisede renk seçenekleri ise parlak siyah, mor, bordo ve griden oluşuyor.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.