Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız

70c88c31-c700-4b33-aefb-b3e5e9aafddf.jpg (255 KB)

Wählen Sie ' Sortieren
Insgesamt 42 das Produkt wird angezeigt.

Kayak Kıyafetleri ve Koleksiyonları

Kış sporlarının vazgeçilmezi olan kayak özel kıyafetler gerektirir. Kayak kıyafetlerinde aranan özellik bu spor esnasında soğuktan ve rüzgârdan koruyucu olması ve su geçirmemesidir. Vücudun hava ile temasını tamamen kesmemesi gereken kayak kıyafetleri aynı zamanda kullanıcılara hareket özgürlüğü tanımalıdır. Bunun için tek parça kayak kıyafetlerine yönelmek doğru bir tercih olacaktır. Kayak tulumu hem pratik hem de içinde rahatça hareket edebileceğiniz işlevsel bir parçadır. Son derece şık ve zarif bir görünüm sunan kadın kayak tulumu modellerini Berfuğ Kıran kayak koleksiyonunda bulabilirsiniz. Kayak tulumlarından başka iki parça olan kayak kıyafetleri de piyasada mevcuttur. Kolayca elde edilen bu ürünler kayak pantolonu ve kayak montu ile mont içine giyilen kalın dokuma kumaşlardan elde edilmiş, vücudu saran bodyler olabilir.  İki parça ürünlerde kar ve soğuğun giysilerden içeri girmemesi için genellikle bel, paça ve bilek lastikleri kullanılır. Kayak yaparken ya da kar örtüsünün fazla olduğu soğuk bölgelerde bazı aksesuarlar da kullanmak gerekebilir. Bu aksesuarların başında kayak eldivenleri, özel kayak ayakkabıları, kayak gözlükleri ve kulak koruyucu bant, başlık ya da farklı malzemelerden imal edilmiş kulaklıklar gelir.
 
 

Sadece kayak sporuna özel ürünlerin yanında kış aylarında günlük olarak da kullanılabilen eşofman gibi spor ve rahat ürünler de kayak merkezlerinde giyilebilir niteliklere sahip olabilir. Burada önemli olan soğuktan korunmak ve rahat olmaktır. Konfor ve işlevselliğin yanında her daim şık bir görünüm elde etmenizi amaçlayan ve bu hedefle asalet ile zarafetin bir arada olduğu kombinler yaratan Berfuğ Kıran’ın kayak koleksiyonuna mutlaka göz atmalısınız.  

 

Berfuğ Kıran’ın Kayak Tulumu Modelleri  

Kayak sporu, kayak takımlarının yanında hava geçirmeyen ve su tutmayan özel kıyafetler gerektirir. Sıcak tutması ve hareket kolaylığı sağlaması da beklenen kayak kıyafetleri herhangi bir outdoor üründen çok daha koruyucu olmalıdır. Kayak yaparken üst gövdenin fazlaca terlemesi nedeniyle bu spor sırasında kullanılan giysilerde aranan bir diğer özellik de teri dışarı atacak şekilde dizayn edilmeleridir. Tüm bu kriterleri kapsayarak şıklığı da ön planda tutarak hazırlanan Berfuğ Kıran’ın kadın kayak tulumu modelleri hem işlevsel hem de çok zarif. Tek parça olan kayak tulumları koleksiyonu yanları şeritli ve tek renk modellerden oluşuyor. Tüm vücuda oturan kayak tulumları kemer detayına sahip. Dar paça ve İspanyol paça olan bu kıyafetler deri ve softshell kumaşlardan üretiliyor. Günlük kullanıma da uygun olan softshell su tutmayan konforlu bir kumaş türü. Nefes alabilmesi ve esnek yapısı ile rahat hareket etme imkânı sunan softshell ayrıca katmanlı bir dokuya sahip olduğu için de üşümenin önüne geçiyor. Berfuğ Kıran’ın softshell kumaşlardan hazırladığı özel tasarım kayak tulumu modelleri kırmızı, siyah ve beyaz renklerde. Deri kayak tulumlarında ise püskül detaylı modeller ile düz çeşitler mevcut. Deri tulumlarda da renk seçenekleri siyah, beyaz tek renkler ile yanları beyaz şeritli modeller.   

 

Kayak Pantolonu ve Kadın Kayak Montu Modelleri  

Berfuğ Kıran’ın kayak yapanlar için özel olarak tasarladığı pantolonlardan biri içi şardonlu ve kargo cepli çeşitler. İçi polarlı olduğu için sıcak kalmanızı sağlayan bu pantolonlarla keyifle spor yapabilirsiniz. Likralı olduğu için hareketlerinizi de kısıtlamayan bu pantolonların dışında  

Kayak montu modelleri ise dar paça modellerde koleksiyonda özel bir yer tutuyor. Siyah ve beyaz renkleri bulunan dar paça kadın kayak pantolonu modelleri su ve rüzgâr geçirmeyen softshell kumaştan üretiliyor.
 
 

Kayak merkezlerinde ve soğuk kış aylarında her ortamda giyebileceğiniz Berfuğ Kıran imzalı eşofman takımlarının alt parçaları yüksek bel ve bileklerinde lastik detayı var. Bel ve karın bölgenizi kusursuz biçimde soğuktan koruyan bu eşofman altları bilek lastikleri sayesinde bacaklarınızın üşümesini ve kıyafetinizin içine kar ve su girmesini önlüyor. Şardonlu üç iplik dokuma kumaş kullanılarak elde edilen eşofman altı modellerini tüm kış üzerinizden çıkarmak istemeyeceksiniz.
 
 

Kayak pantolonlarının ve eşofmanların üzerine çok yakışacak kayak montları da Berfuğ Kıran’ın kayak koleksiyonunda. Paraşüt kumaştan imal edilen fosforlu kısa mont çeşitleri renkleri ile büyülüyor. Kısa kayak montu modellerinde yeşil ve turuncu ile siyah- beyaz desenli çeşitleri de bulabilmeniz mümkün. Üstelik Berfuğ Kıran’ın müşterilerine tanıdığı ayrıcalıklardan faydalanıp kayak kıyafetlerinde isteğinize göre kumaş değişikliği yaptırabilirsiniz.  

 

 

 

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.