Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Wählen Sie ' Sortieren
Insgesamt 101 das Produkt wird angezeigt.

Yazlık Kadın Alt Giyim  

Yazlık kadın alt giyim ürünleri etek, pantolon, eşofman ve şort gibi ürünlerdir. Bu ürünlerin seçimini ise beden ölçüleri ve tarza uygun olmasının yanında yılın trend modelleri ve renkleri de belirliyor. Dünya giyim trendlerini takip edenler bundan sonraki birkaç yıl boyunca canlı renkler ve rahat modellerin moda olacağını biliyorlar. Bunun nedeni dünya çapında içinden geçilen zor koşullar. Modanın toplumsal ortam ve koşullardan etkilendiği düşünüldüğünde bu olağan bir eğilim. Bu doğrultuda son yıllarda moda tasarımcıları da karamsarlıktan uzaklaşıp daha enerjik ve insanları daha iyi hissettirecek renklere tasarımlarında yer veriyor. Sezonun öne çıkan renklerinden biri güneşi simgeleyen sarı ve sarı tonları. Sarı renk geleceğe umutla bakmayı da sembolize ediyor. Ayrıca doğayı ve doğa ile bütünleşmeyi anlatan sarının tonları da moda renklerden. Gök mavisi ise bu yıl ve sonraki yıllarda da trend olmaya devam edecek gibi görünüyor. Bulutsuz bir gökyüzü isteği ve özgürlük hissini yansıtan gök mavisi Berfuğ Kıran’ın yaz koleksiyonunda da kendine geniş bir yer buluyor. Sonbahar şıklığını çağrıştıran kiremit rengi ise yaz mevsimine de taşınmış durumda. Ruh okşayan pastel renklerde ise trendin başını mint yeşili çekiyor. Canlı renklerde ise çarpıcı kırmızı, mor ve pembe tonları karşımıza çıkıyor. Hem şıklığın hem de spor giyimin vazgeçilmezi gri renk ise her sezon moda.  

Trend renklerin dışında rahatlık da son yolların giyim modasında önemli bir yer kaplıyor. Rahat kesim pantolonlar, mini etekler ve şortlar konforlu ile kaliteliyi birleştiren yeni kumaşlardan üretiliyor. Yine geçmişe özlemin esintilerini taşıyan Retro tarz kaz ayakları, puantiyeler, pötikareler, desenler ve çizgiler de çok moda olacak.  

 

Yazlık Pantolon Modelleri 

Dünya moda trendlerini yakından takip eden Berfuğ Kıran biricik tasarımlarına kalite ve asalet anlayışı ile yön verdi. Berfığ Kıran’ın yazlık pantolonları rahatlığı, şıklığı ve dişiliği bir arada sizlere sunuyor. Her yılın modası denim kumaşlar, sağlıklı ve konforlu ketenler ile Hürrem kumaş Berfuğ Kıran’ın kadın yazlık pantolon modellerinde kullanıldı. Denim yazlık pantolon modelleri gök mavisi- beyaz, siyah- beyaz, vizon- beyaz desenleri ve tek renk siyah, beyaz olup yan cepler ile diz üstünde birer cebi bulunuyor. Konforlu bir kullanım sunan beli lastikli yazlık bol pantolon ise yüksek bel. Son derece rahat olan bu pantolonlarda klasik siyah ve beyaz renkler dışında hardal, yeşil, kiremit ve lila renkler var. Bu modelin rahatlığını sağlayan ise sadece kesimi değil. Keten kumaştan hazırlanmış olması da konforu artırıyor. Koleksiyonda flam keten kullanılarak üretilmiş modellerde ise bilekten bağlamalı yırtmaçlı pantolon ile kuşaklı bol kesim pantolonlar var. Berfuğ Kıran’ın en sevilen ürünlerinden olan bilekten bağlamalı yırtmaçlı pantolon ile kuşaklı bol kesim pantolonlarda renk seçenekleri ise hâkî ve krem. Flam ketenden üretilen bir diğer model ise kısa paça bol kesim çizgili pantolon. Retro esintiler barındıran bu modelin kiremit ve siyah rengi bulunuyor. 1950 ve 60’lı yıllardan bu yana kullanılan puantiyeler de Berfuğ Kıran yazlık pantolon koleksiyonunda kendine yer buldu. Rahat Hürrem kumaştan yapılan puantiyeli kısa paça pantolon beyaz fon üzerinde yeşil puantiyeli. En rahat kıyafetlerden olan eşofmanlar da Berfuğ Kıran’ın yaz kategorisinde bulunuyor.  

 

Yazlık Şort ve Yazlık Etek Modelleri  

Yazlık etek ve yazlık şort giyim modasında mevsime göre vazgeçilmez parçalar. Denim kumaşlar ise her mevsim moda. Berfuğ Kıran da bu çok sevilen kot şortları farklı yorumuyla tasarladı. Önden bağlama detaylı yazlık kot şort modelleri ile fırfır detaylı denim kumaş şortlar bildiklerinizden çok farklı. Paça ağızları pötikare fırfırlar ile süslenmiş kot şortlar beyaz renkte ve çok şık. Önden bağlamalı model ise likralı yapısı ile çok rahat. Hardal ve pembe renkleri bulunan bağlama detaylı kot şortların fiyatları da oldukça uygun. Flam ketenden yapılmış kısa şortlarda ise renk seçenekleri yeşil, krem ve kiremit.  

Berfuğ Kıran’ın yazlık mini etek modellerinde puantiyeler, yırtmaçlı etek çeşitlerinde ise desenler hâkim. Kot şortlarda kullanılan fırfır detayı mini eteklerde de karşımıza çıkıyor. Fırfır detaylı viskon mini etek siyah-beyaz pötikare desenli iken siyah model saten kumaştan. Viskon fırfırlı mini etek günün her saatinde ve her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Parlak yapısı ile zarafeti ve şıklığı birleştiren saten fırfırlı siyah etek ise gece kombinlerine uygun. Zamansız puantiyeler ise Berfuğ Kıran koleksiyonlarının baş tacı. Beyaz üzerine yeşil ve siyah puantiyeleri barındıran bu mini model tek renk ya da yine puantiyeli bluz ve bodylerle kombinlenebilir. Bu model viskon kumaşın rahatlığı ile retro esintileri birleştirmek isteyenler için ideal bir mini etek. Asimetrik kesimli önden yırtmaçlı etek ise zebra deseni ile çok tarz. Saten kumaştan üretilen bu model hem rahat hem de şıklığı ile büyülüyor. Tüm yaz üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz şort ve etekler ile rahat pantolonları Berfuğ Kıranın yazlık alt giyim koleksiyonunda bulabilirsiniz.   

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.