Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Mini Parti Elbiseleri

Mini Parti Elbiseleri

27 Şubat 2020

Ünlü tasarımcımız Berfuğ Kıran size özel mini parti elbiseleri tasarlıyor.  Parti'nin en gözde kadın olmaya Hazırsanız O halde tasarımcımız Berfuğ Kıran’ın tasarladığı mini parti elbiseleri arasından hemen tercih yapabilirsiniz. İlgili koleksiyona ve koleksiyonda yer alan tüm mini elbiselerimize online mağazamız üzerinden kolayca erişim sağlamanız mümkündür. Beğendiğiniz model ve renkteki elbise için  hemen bizi arayarak iletişime geçebilir ve sizin bedeninize göre revize edilmesi hakkında talebinizi iletebilirsiniz. İşte yeni elbiseniz de partiye damga vurmaya hazırsanız o halde tasarımlarımızı görmeye başlayabiliriz.

Partinin Parlayan Işığı Olmaya Hazır Mısınız?

Zarafetin yanı sıra enerjik görünmeyi seven bir kadınsınız O halde Berfuğ Kıran imzalı tasarım elbiselerinden birini seçerek kendinizi giydiğiniz elbise ile ifade edebilirsiniz. Mini parti elbiseleri sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alsa bile mutfak ve ince ayrıntılar ile farklılıklar yaratılabilir Berfuğ Kıran bu noktada hayal gücünün sınırlarını aşacak ve size hayal ettiğinizin çok daha ötesinde bir elbise sunacak kadar başarılı ve profesyonel bir tasarımcıdır. Partiye gitmeden önce çalışabileceğiniz ve tasarladığı imzasını taşıyan elbiseleri rahatlıkla giyebileceğiniz ender tasarımcılardan biri olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Tasarımcımızın imzasını taşıyan her elbise modelinin eşsiz olması ve özgün olması sizin de kendinize has bir havanız olmasını sağlıyor. Havalı  bir kadın olarak partide eğlenmeye ve enerji depolamaya hazırsanız o halde canlı renkleri tercih edebilirsiniz. Parıltılı, gece parti ortamında kendini gösteren üzerinizde taşıyacağınız modern çalışmalara başlayabilmemiz için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Mini Parti Elbiselerinde Küçük Sihirli Ayrıntılar

Mini parti elbiseleri denildiği zaman herkesin aklına ortalama olarak aynı modeller gelebilir.  Ancak Berfuğ Kıran sınırları zorlayan incecik ayrıntılarla dokunduğu elbiselerin fark yaratması konusunda son derece başarılı bir tasarımcıdır. Ünlü tasarımcımız  mini parti elbisesi modellerinde yaratıcı ve estetik dokunuşları ile fark yaratan işlere imza atıyor.   Sizde ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan kaliteli ve özgün modeller ile partilere katılım sağlamak istiyorsanız hemen ürünlerimizi ve hazırda bulunan koleksiyonumuzu inceleyebilir bütçenize uygun modeller arasından seçim yaparak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Tasarım Mini Parti Elbiseleri Fiyatları

Ünlü tasarımcımız Berfuğ Kıran tarafından tasarlanan her elbisenin fiyatları farklılık gösteriyor.  Koleksiyonda yer alan tasarımlarımızı fiyatlarını online mağazamızın ilgili kategorilerinde görmeniz mümkündür.  Eğer kişiye özel mini parti elbisesi tasarımı talep ediyorsanız bunun için net bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü kullanılan kumaş ürünün detayları tasarımlı kullanılacak tüm malzemeler ve çok daha fazla detay bir araya getirilerek tasarım için bir taslak oluşturulur. Bu taslak çerçevesinde size fiyat teklifleri  sunularak çalışma tamamlanır.  Size özel fiyat tekliflerinizi öğrenmek ve tasarım taslağı oluşturabilmek için hemen bizi ziyaret edebilir ya da bizimle telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Tasarımcımız tarafından sizlere sunulan parti elbiseleri ile birlikte geceye damga vuran ve en çok konuşulan kadın olacağız konusunda emin olabilirsiniz.  Karakterinizi stilinizi doğrudan yansıtan ince detaylarda saklı olan zarafeti de açığa çıkaran ışık gibi Parla mızı sağlayan elbiseler için yine en doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.