Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Sort
Filter
Triple View
Quadruple View
No products in category you selected

Eşofman Kombinleri ve Kadın Eşofman Takımları

Eşofman kadın giyiminde spor şıklık yaratmanın en pratik ve en rahat yolu. Yaşam alanlarında, alışveriş gibi günlük aktivitelerde, spor ve yürüyüş yaparken kullanılan eşofman takımlarında aranan ilk özellik hareket imkânı sunması ve terletmeyen kumaşlardan üretilmesi. Rahatlık ve sağlık bir yana spor tarzın simgesi olan alt ve üst eşofmanlar şıklığı da garanti etmeli. Konfor ve estetiğe aynı anda cevap verebilen kadın eşofman takımı çeşitleri ise maalesef her markada kolayca bulunamıyor. Birçok marka tek tip üstler ile eşofman altı modelleri arasında seçim yapmaya kadınları mecbur bırakıyor. Eşofmanlar ve eşofman kombinlerinde farklı bir tarz yakalamak isteyenler ise özel tasarım ürünlere yöneliyor. Berfuğ Kıran’ın bambaşka tarzıyla farkı yakalayan eşofman kombinleri tam da bu ihtiyaca cevap vermek için tasarlandı.  

 

Berfuğ Kıran İmzalı Eşofman Üstü Modelleri  

Son yıllarda eşofmanlar çok moda. Trend haline gelen bu ürünlerin haliyle şık ve feminen olması bekleniyor. Kalite ise her giyim ürünündeki gibi kadın eşofman kombinlerinde en çok aranan kriterlerden. Berfuğ Kıran’ın eşofman kombinleri ise kadınların tüm kriterlerine cevap verecek niteliklere sahip. İki iplik kullanılarak hazırlanan bu özgün tasarımlı üst parçalar ve birbirinden zarif eşofman altı kadın müşterilerimizin gözdesi. Yılın trend pastel renkleri ile ruh okşayan Berfuğ Kıran eşofmanlarında enerjiyi artıran canlı renkler de kullanıldı. Diğer ürünlerinde olduğu gibi Berfuğ Kıran’ın çağını aşan aykırı eşofman modelleri ise farkını ortaya koymayı hedefleyen kadınların yeni ve sıra dışı bir tarz oluşturarak çarpıcı ve şık bir görünüme imza atmalarına olanak sağlıyor. Berfuğ Kıran eşofman üstü modellerinde asimetrik kesimlere yer verdi. Tek kolu açıkta bırakan asimetrik kesimli eşofman üstü çeşitleri içine giyilen atlet ya da bustiyerlerle kullanılacak şekilde dizayn edildi. Bu modelin pastel renklerini gül kurusu, bebe mavisi ve pudra oluşturuyor. Asil bir görünümden şaşmayanlar için siyah, cesur kadınlar için beyaz ve doğanın renklerine göz kırpan hâkî de bu modelde mevcut. Ayrıca son yılların modası olan kamuflaj desenler de asimetrik kesimli eşofman üstü modellerinde bulunmakta. Süprem örme kumaştan yapılan kısa kollu crop model eşofman üstü çeşitleri ise hem çok rahat hem de çok şık. Yeşil ve turuncu gibi canlı renkleri ile dikkat çeken bu ürün göğüs hizasında son buluyor. Siyah ve beyaz renkleri de bulunan bu model de bustiyer ve atletlerle kombinlenebiliyor. Berfuğ Kıran imzası taşıyan bu iki modelin içine giymek için yine Berfuğ Kıran’ın tasarımı olan penye yazlık bustiyerleri tercih edebilirsiniz.   

 

Berfuğ Kıran Kadın Eşofman Altı Modelleri  

Eşofman altları spor giyimin en rahat parçalarıdır. İster tek tek ister aynı renk üst parçaları ile takım halinde giyebileceğiniz Berfuğ Kıran eşofman altı modelleri iki iplik kumaşlardan üretiliyor. İki iplik kumaş penye gibi sağlıklı ve hava geçiren bir kumaş türü olsa da tamamen farklı dokumadır. İki iplik kolay kırışmayan ve dayanıklı bir kumaş olması nedeniyle eşofman altlarına çok uygundur. Aynı zamanda terletme yapmama özelliği bulunan bu kumaştan hazırlanan bilekleri lastikli kargo cepli eşofman altı modelleri oldukça rahat. Kargo cepli eşofman altlarında iki yan cep ve diz hizasında iki cep daha bulunuyor. Bu ürünün renkleri ise pudra, bebe mavisi, kamuflaj desenli hâkî, gül kurusu, siyah ve beyaz. Kargo cepli diğer bir model ise yine bilekten lastikli paraşüt eşofman altı. Yüksek belli olan bu ürün bol kesimi ile çok tarz bir duruş sergiliyor. Asimetrik düşünülmüş bacak üstü cepleri ile sıra dışı bir stil yakalamanızı sağlayan bu modelde canlı renklere de yer verildi. Turuncu ve yeşil renk seçeneklerinin yanında siyah ve beyaz renkleri bulunan kargo cepli paraşüt eşofman altıi, crop üstler ve büstiyerler ile kombin edilebilir.  

 

Kadın Eşofman Takımı Trendleri  

Eşofmanlar bir süredir sadece spor esnasında ve ev giyiminde kullanılmaktan çok, daha birçok alanda kendine hatırı sayılır bir yer buluyor. Son yıllarda çokça ünlü ismin eşofmanları ile görüntü vermesi ve hatta bazı tanınmış sanatçının eşofman takımları ile sahneye çıkmasının ardından eşofman takımlarına ve spor giyim ürünlerine ciddi anlamda rağbetin arttığı görülmekte. Sokak modasında da önemli bir yeri olan eşofmanlar sağladıkları konfor ile kadınların gözdesi. Bundan birkaç yıl önce sokakta pek fazla rastlamadığımız eşofman takımları artık kadın giyiminin kilit parçaları haline geldi. Şıklığın ve rahatlığın sentezlendiği eşofman takımları tüm dünyada yeni bir akımın doğmasına yol açıp yaygınlaştı. Eşofman takımlarında trend olan ise bilekten lastikli ve yüksek bel altlar ile kısa kollu krop üstler. Hem enerji veren canlı renkler hem de huzur verici pastel renkler eşofmanlarda tüm çapında kullanılıyor. Baseball şapkaları ya da bucket şapkalar ile kombinlenen eşofman takımlarının altına ise beyaz sneakerlar ya da boğazlı spor ayakkabılar tercih ediliyor.  

 

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.