Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız

         

 Berfuğ KIRAN 

           

                  30 Haziran 2000 yılında Muğla da doğdu. İlköğretimine Muğla’da başlayan Berfuğ Kıran lise öğrenimini İstanbul Mef Kolejinde tamamladı. Şu an Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi olmak ile birlikte kişisel gelişim ve yeteneklerine yönelik eğitimler almayada devam etmektedir.

            Tekstil sektöründe önemli bir konuma sahip olan aile şirketlerinde çocukluğundan bu yana; üretim, finans, tasarım ve pazarlama gibi birimlerde sorumluluklar alarak kendi başarılarına imza atmaya başladı. Her kadının doğasında bulunan alımlı olmak içgüdüsü çerçevesinde trend markaları takip ederek zamanla başladığı tasarımları ile kendi koleksiyonlarını oluşturdu ve 09.09.2019 tarihinde ‘’Berfuğ Kıran’’ markasını kurdu. Haute Couture tasarımlarını moda meraklılarının beğenisine sunan Berfuğ Kıran aynı zamanda dönemin en genç tasarımcılarından. Kadının duruşunu ön plana çıkaran ‘’cesur’’ çizgiler ile tasarladığı parçalarda hissetmek ve hissettirmek istediği en önemli duygu ise ‘’Asalet’’.Türk moda sektörüne farklı bir soluk kazandırmak ve geleceğe yönelik tasarımlar ile dünyaya ismini duyurmak ise en büyük hedefi.

            Sosyal hayatında da oldukça aktif olan Berfuğ, gitmediği yerlere gitmek ve daha önce gittiği yerlerde ki değişiklikleri gözlemlemekten keyif alır. Doğanın ve dansın tasarımlarında kendisine en büyük ilham kaynağı olması ile pilates, doğa sporları ve dans hayatının önemli ve vazgeçilmez bir parçasıdır.
     


      
                                                                                                                    Berfuğ KIRAN                          
                                                                                                                     WhatsApp Image 2020-01-09 at 12.42.29.jpeg (5 KB)                          

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.